Dış Ticaret Çözüm ve Hizmetleri

Yurt dışında ticaret yapma eğiliminin arttığı günümüzde, bir ülkenin içinde bulunduğu değişken ekonomik, siyasi ve ticari koşullar yurtdışı ile iş ilişkisinde bulunan her firma için risk taşımaktadır. Dış ticaret faaliyetlerinizde, doğrudan yatırımlarınızda ve tedarik zinciri yönetiminizde, tüm dünyayı kapsayan bilgi ve veri toplama organizasyonuna sahip lider D&B’nin sizlere sunduğu yurtdışı ürün ve hizmetlerinden yararlanarak iş ilişkisinde bulunduğunuz ülkeler ve şirketler hakkında güncel, ayrıntılı ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yurtdışı ürün ve hizmetlerimiz sayesinde ayrıca;

  • Küresel olarak yeni müşteri ve tedarikçi adaylarına ulaşabilir, yurtdışındaki mevcut ticari ilişkilerinizi etkin bir biçimde geliştirebilirsiniz.
  • Ülkelerin ekonomik, siyasi ve ticari eğilimlerini güncel olarak değerlendirmemiz sayesinde ülke kaynaklı risk ve fırsatları görebilirsiniz.
  • İzleme hizmetimiz aracılığı ile Avrupa’daki müşterileriniz hakkındaki güncel değişikliklerden haberdar olarak, müşteri bazlı risklerinizi ölçebilir ve finansal kararlarınıza ışık tutabilirsiniz.