Tedarikçi Yönetimi Çözümleri
// Veri Listeleri / Global Referans Çözümleri

Yeni tedarikçiler nasıl bulabilirim?

Tedarikçi bulma süreçlerinizi iyileştirmek için Dun & Bradstreet’in global ticari veritabanını kullanabilirsiniz. Dünya genelinde 300 milyon,Türkiye’de ise 1.4 milyon ticari kuruluşun sürekli güncellenen bilgilerinden yararlanarak yurtiçindeki ve yurtdışındaki yeni tedarikçilerinizi kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türiye’de uzun yıllardır geliştirdiğimiz ticari bilgi toplama yetkinliğimizi kullanarak mal veya hizmet almak istediğiniz firmaları sektörlerine göre segmente ederek hedef tedarikçi kitlenizi tespit edebilirsiniz. Seçeceğiniz kriterlere göre filtrelenmiş potansiyel tedarikçilerin detaylı bilgilerini temin ederek, dilediğiniz takdirde bu firmalara çağrı merkezimiz aracılığıyla da ulaşabilirsiniz.

Dünyada 240 ülkede 300 milyon ticari kuruluşa ait bilgileri online veritabanı çözümümüz Global Referans Çözümleri (GRS) ile sahip olabilirsiniz. Özellikle yurtdışında tedarikçi bulmak, pazar araştırması yapmak ve bir firmanın varlığını onaylamak için başvurulan GRS platformu, 300 milyon firmayı adres, çalışan sayısı, ciro ve sektör gibi kriterlere göre filtreleyebilmenize ve dünyanın neresinde olursa olsun potansiyel tedarikçilerinizi kolayca hedefleyebilmenize olanak tanımaktadır.