Ürün ve Hizmetler

1841 yılından beri ticari bilgi ve danışmanlık alanında derin birikime sahip Dun & Bradstreet’in veritabanında, 1,4 milyonu Türk işletmelerinin olmak üzere dünya genelinde 300 milyon işletmenin ticari bilgileri bulunmaktadır. Bu rakamlar Dun & Bradstreet’i dünyada ve Türkiye’de sektörünün lideri konumuna taşımaktadır.

Ticari faaliyetlerin ve rekabetin sürekli arttığı günümüzün ekonomik koşullarında, her türlü ticari işletmenin etkin bir satış, alacak ve risk yönetimi yapabilmesi için ilişkide olduğu firmalar hakkında doğru ve güncel bilgi sahibi olması hayati önem taşımaktadır.

Bu bağlamda, Dun & Bradstreet ürün ve hizmetleri sayesinde:

  • Finansal karar ve kredi uygulamalarınızda, öngörü içeren analizlerimizle müşteri kaynaklı risklerinize karşı gerekli önlemleri alarak, portföyünüzde etkin kontrol sağlayabilirsiniz.
  • Yeni tedarikçi adaylarınızı satınalma riskleriniz açısından değerlendirerek, tedarik zincirinizi daha etkin hale getirebilirsiniz.
  • Yurtiçi ve yurtdışında yeni müşterilere ulaşabilir, sağladığımız ticari bilgilerle müşterilerinizle olan mevcut ilişkilerinizi hızlı ve verimli bir biçimde derinleştirebilirsiniz.
  • Ülkelerin ekonomik, siyasi ve ticari eğilimlerini güncel olarak değerlendirmemiz sayesinde ülke bazlı risk ve fırsatları görebilirsiniz.